Ochrona rąk - rękawice ochronne

Ręce w pracy są najbardziej narażone na urazy oraz okaleczenia, dlatego należy szczególnie o nie zadbać np. dobierając odpowiednie rękawice ochronne. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo bogaty wybór rękawic specjalistycznych i ochronnych: skórzanych, monterskich, esd, antyprzepięciowych, ocieplanych oraz antywibracyjnych różnego typu od renomowanych producentów odzieży i akcesoriów roboczych.

Monterskie, antyprzepięciowe, ocieplane, skórzane, esd czy antywibracyjne? Najlepsza ochrona dla dłoni

Mimo tego, że proces komputeryzacji oraz mechanizacji pracy nieustannie postępuje, ludzkie ręce ciągle pozostają najważniejszym narzędziem do wykonywania różnych czynności. Ich ochrona w zakładach produkcyjnych jest więc priorytetem - żeby jednak tak się stało, należy zaopatrzyć się w rękawice ochronne z trwałych i wytrzymałych materiałów. Odwiedzając nasz sklep internetowy znajdziecie większość rodzajów rękawic ochronnych, które zwiększą poziom bezpieczeństwa dłoni pracowników, tak bardzo narażonych na skaleczenia i inne urazy.

Zachęcamy do zakupu naszych produktów specjalistycznych: monterskich, skórzanych, esd, ocieplanych, antywibracyjnych i antyprzepięciowych, które będą nieodzowne na niektórych stanowiskach. Odwiedzając inne działy w naszym sklepie internetowym zakupicie Państwo także wytrzymałą i odporną na zniszczenia odzież roboczą.

Jest 68 produktów.

Pokazano 1-33 z 68 pozycji

Aktywne filtry