Czapki / Kaski

Klientom oferujemy szeroki wybór akcesoriów, które są niezwykle przydatne w codziennej pracy. Kaski, wzmacniane czapki z daszkiem oraz osłony – wszystkie z nich, są zgodne z normami BHP i w wielu firmach stanowią obowiązkowe wyposażenie.

Dostępne w naszym sklepie kaski, dzięki możliwości regulacji dobrze dopasowują się do kształtu głowy, a co za tym idzie nie przeszkadzają podczas pracy. Zadbaliśmy o to, aby każdy Klient znalazł w naszym sklepie coś dla siebie, dlatego też oferujemy akcesoria do ochrony głowy wykonane z tworzywa ABS i wyposażone w wąski daszek, który nie ogranicza widoczności. Ciekawym rozwiązaniem są również hełmy dla leśników - wzmocniona osłona na twarz i ochraniacze na uszy, zapewniają bezpieczeństwo podczas pracy.

Duża różnorodność asortymentu sprawia, że każdy Klient znajdzie w naszym sklepie to, czego potrzebuje. W codziennej pracy przydatne będą czapki z daszkiem mające 6-panelową strukturę. Dzięki niej są odporne na odkształcenia, natomiast możliwość regulacji pozwala idealnie dopasować je do kształtu głowy. Z pomocą naszych produktów, bez trudu zadbasz o swoje bezpieczeństwo.

Jest 20 produktów.

Pokazano 1-18 z 20 pozycji

Aktywne filtry