Odzież odblaskowa marki Snickers Workwear

Odzież odblaskowa to jeden z najważniejszych środków ochrony indywidualnej dla osób pracujących w warunkach słabego oświetlenia. W skład naszej nowej, poszerzonej gamy odzieży odblaskowej wchodzą wygodne ubrania o zróżnicowanej funkcjonalności przeznaczone dla pracujących w ciemnościach.

Doświadczeni i przyzwyczajeni do naszych spodni roboczych klienci z pewnością docenią nakolanniki, profilowane nogawki oraz znakomite dopasowanie, do którego zdążyli się już przyzwyczaić, a wszystko to przy jednoczesnym zapewnieniu widoczności i bezpieczeństwa w pracy.

"Wybraliśmy nasze najpopularniejsze spodnie i kurtki, a następnie przerobiliśmy je na wersje odblaskowe, dodając przy tym elementy, których brakowało naszym klientom, takie jak wszyty uchwyt na identyfikator."

NAJWYŻSZY POZIOM OCHRONY

Bezpieczeństwo osobiste traktujemy bardzo poważnie. Dlatego też kurtki, t-shirty, koszulki polo i kamizelki Hi-Vis są wyposażone w pasy odblaskowe (m.in. nad ramionami), które zapewniają doskonałą widoczność ze wszystkich stron. Nawet w pozycjach pochylonych.

Możliwość natychmiastowego zauważenia osoby pracującej w niebezpiecznych warunkach może uratować jej życie.

Ilustracja przedstawia zmienną widoczność osób w jasnym, ciemnym oraz odblaskowym ubraniu w przypadku oświetlenia światłami drogowymi lub mijania.

Postaci – w ciemnym ubraniu, w jasnym ubraniu oraz w odblaskowej odzieży roboczej.

A = światła drogowe
B = światła mijania

"Zwykłe ubrania oświetlone światłami drogowymi są widoczne z odległości 150 metrów, podczas gdy jasne, odblaskowe ubrania robocze - z 450 metrów."

WIDOCZNY Komfort

Kurtki i spodnie Hi-Vis Snickers Workwear są wykonane z wygodnej tkaniny bawełnianej od wewnątrz i odpornego na brud poliestru od zewnątrz. To znakomite połączenie zapewniające wygodę i ochronę.

WYTRZYMAŁE TKANINY Z OCHRONĄ TRWAŁOŚCI BARW

Nasze odblaskowe ubrania typu Hi-Vis są wykonane z wysokiej jakości tkanin, które gwarantują trwałą ochronę. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej domieszki wytrzymałego poliestru, ubrania zachowują swój kształt i intensywny kolor odblaskowy, zapewniając optymalną widoczność i odporność na wilgoć.

All comments