Firma PIONIER BHP została założona przez ludzi, którzy w branży BHP pracują od lat i dla których szeroko pojęte bezpieczeństwo i higiena pracy jest po prostu pasją.

Nasza siedziba oraz sklep stacjonarny, w którym zajmujemy się sprzedażą detaliczną oraz hurtową znajdują się w Bydgoszczy. Obsługujemy klientów na terenie całej Polski poprzez dostawy firmą kurierską oraz własnym transportem.

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze firm i przedsiębiorstw w dostarczaniu środków ochrony indywidualnej takiej jak m.in. ubrania ochronne, ochrona wzroku, słuchu, dróg oddechowych, rękawice i czy obuwie robocze. W naszej ofercie znajdą Państwo również takie usługi jak szkolenia pracowników oraz przeglądy sprzętu przeciwpożarowego.

Jesteśmy dystrybutorem najbardziej rozpoznawanych marek na świecie, skupiamy w swojej ofercie produkty kilkudziesięciu czołowych producentów.

Dzięki własnej szwalni wykonujemy projekty odzieży, które zaspokoją wymagania najbardziej wymagających klientów.

W zakresie wykonywanych usług posiadamy również szerokie możliwości dotyczące logowania odzieży. Nasi specjaliści bezpłatnie przygotują logotypy oraz wizualizację. Proponujemy wiele metod logowania, tj. haft komputerowy, naszywki i emblematy, sitodruk, sublimacja, folie flex i flock oraz wiele innych.

Zadowolenie klienta to nasz priorytet.

Zapraszamy do współpracy, pracuj z profesjonalistami!

Historia cen produktu

Najniższa cena produktu z dnia